1 Ağustos 2018 Çarşamba

Çocuklarla Gidilebilecek Mekanlar-İstanbul

Başlığı nasıl yazacağımı bilemedim.Çocuklarla tabi ki her yere gidebiliriz.Fakat çocukların rahat edebileceği,yeşilliğin bol olduğu açık hava mekanları bulmak çoğumuz için işkence olabiliyor.Bizim favori mekanımız Riva's Club.Pazar günleri muhteşem bir brunchı oluyor.Her sene 4-5 kere gidiyoruz.Her ürün kendi yöresinden geliyor ve hepsi birbirinden mükemmel.Ayrıca bungalov tipi odalarında konaklayabilirsiniz de.Kişi başı 80tl küçük çocuklardan ücret alınmıyor.

Önerebileceğim 2. mekan ise Kuzguncuk'taki Bahçeee.Mekan çocuklar için ideal bir oyun alanı.Servis kötü,menü yetersiz.Çocuklar acıkınca tost söyleyebilirsiniz farklı alternatif de pek yok.
Çocuklar yanımıza uğramadı diyebilirim inanılmaz eğlendiler.Kum alanı ve oyuncakların olduğu bir alan da var.Servise ve yemeğe takılmayacaksanız gidebilirsiniz.Ben yine gider miyim?Oğlum arkadaşlarıyla eğlensin diye,evet.Çocuk başına 10 tl oyun alanı kullanım ücreti alınıyor.Çocukların olmadığı fotoğraf elimde yok o yüzden tek fotoğraf ekleyebiliyorum.Tırmanma alanı,teleferik,dengede yürüme alanı,salıncak vs var.
Adres: İcadiye Mh Çifteçınar Sk no:13 KuzguncukBirkaç mekan daha ekleyeceğim.Şimdilik Hoşça kalın :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli yorumlar